UCS2E220MPD
NichiconNichicon
UCS2E220MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2E220MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.UCS2E220MPD.pdf2.UCS2E220MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCS2E220MPD
Číslo dielu UCS2E220MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 319276 pcs Dátový hárok 1.UCS2E220MPD.pdf2.UCS2E220MPD.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-5872
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose