UCS2E151MHD
NichiconNichicon
UCS2E151MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2E151MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.UCS2E151MHD.pdf2.UCS2E151MHD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCS2E151MHD
Číslo dielu UCS2E151MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65768 pcs Dátový hárok 1.UCS2E151MHD.pdf2.UCS2E151MHD.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.94A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-17597
UCS2E151MHD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UCS2E221MHD
UCS2E221MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Skladom: 88259 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2E221MHD.pdf
RFQ
UCS2E101MHD
UCS2E101MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Skladom: 110311 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2E101MHD.pdf
RFQ
UCS2E151MHD1TN
UCS2E151MHD1TN
popis: CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL