UBX2D220MPL
NichiconNichicon
UBX2D220MPL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBX2D220MPL
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UBX2D220MPL.pdf2.UBX2D220MPL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie UBX2D220MPL
Číslo dielu UBX2D220MPL Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71649 pcs Dátový hárok 1.UBX2D220MPL.pdf2.UBX2D220MPL.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBX Ripple Current @ nízkej frekvencie 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 306mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 22µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UBX2D470MHL1TO
UBX2D470MHL1TO
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Skladom: 42773 pcs
Stiahnuť ▼: UBX2D470MHL1TO.pdf
RFQ
UBX2C680MHL1TN
UBX2C680MHL1TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Skladom: 36291 pcs
Stiahnuť ▼: UBX2C680MHL1TN.pdf
RFQ
UBX2D220MPL1TD
UBX2D220MPL1TD
popis: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL