UBX2D150MPL
NichiconNichicon
UBX2D150MPL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBX2D150MPL
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UBX2D150MPL.pdf2.UBX2D150MPL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie UBX2D150MPL
Číslo dielu UBX2D150MPL Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68532 pcs Dátový hárok 1.UBX2D150MPL.pdf2.UBX2D150MPL.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UBX Ripple Current @ nízkej frekvencie 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 234mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 15µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UBX2D150MPL1TD
UBX2D150MPL1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL