UAS2D151MHD
NichiconNichicon
UAS2D151MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UAS2D151MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UAS2D151MHD.pdf2.UAS2D151MHD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie UAS2D151MHD
Číslo dielu UAS2D151MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59375 pcs Dátový hárok 1.UAS2D151MHD.pdf2.UAS2D151MHD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria UAS Ripple Current @ nízkej frekvencie 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 736mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-7016
UAS2D151MHD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UAS2D181MHD6TN
UAS2D181MHD6TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 180UF 20% 200V THRUHOLE
Skladom: 59579 pcs
Stiahnuť ▼: UAS2D181MHD6TN.pdf
RFQ
UAS2D101MHD
UAS2D101MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Skladom: 95091 pcs
Stiahnuť ▼: UAS2D101MHD.pdf
RFQ
UAS2D151MHD1TN
UAS2D151MHD1TN
popis: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Stiahnuť ▼: UAS2D151MHD1TN.pdf
UAS2D101MHD6
UAS2D101MHD6
Stiahnuť ▼: UAS2D101MHD6.pdf
UAS2D151MHD6TN
UAS2D151MHD6TN
Stiahnuť ▼: UAS2D151MHD6TN.pdf
UAS2D151MHD6
UAS2D151MHD6