UAS2D330MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UAS2D330MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UAS2D330MPD.pdf2.UAS2D330MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie UAS2D330MPD
Číslo dielu UAS2D330MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 147629 pcs Dátový hárok 1.UAS2D330MPD.pdf2.UAS2D330MPD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UAS Ripple Current @ nízkej frekvencie 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 256mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-7008
UAS2D330MPD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose