PLF1E560MDO2TD
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLF1E560MDO2TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
listoch: 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PLF1E560MDO2TD
Číslo dielu PLF1E560MDO2TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116982 pcs Dátový hárok 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-14129-2
493-14129-2-ND
PLF1E560MDO2TD-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 28 mOhm
Detailný popis 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF