PLF1E560MDO2
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLF1E560MDO2
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
listoch: 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PLF1E560MDO2
Číslo dielu PLF1E560MDO2 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 111076 pcs Dátový hárok 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
Napätie - hodnotené 25V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-16561
PLF1E560MDO2-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 28 mOhm
Detailný popis 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PLF1E6R8MCL2
PLF1E6R8MCL2
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V T/H
Skladom: 244331 pcs
Stiahnuť ▼: PLF1E6R8MCL2.pdf
RFQ
PLF1E470MDO2
PLF1E470MDO2
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
Skladom: 104329 pcs
Stiahnuť ▼: PLF1E470MDO2.pdf
RFQ
PLF1M-C
PLF1M-C
výrobcovia: Panduit
popis: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"
Stiahnuť ▼: PLF1M-C.pdf
PLF1E100MCL7
PLF1E100MCL7
popis: CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
Stiahnuť ▼: PLF1E100MCL7.pdf
PLF1E560MDO2TD
PLF1E560MDO2TD
popis: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H