PCX1C271MCS1GS
NichiconNichicon
PCX1C271MCS1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCX1C271MCS1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
listoch: 1.PCX1C271MCS1GS.pdf2.PCX1C271MCS1GS.pdf3.PCX1C271MCS1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PCX1C271MCS1GS
Číslo dielu PCX1C271MCS1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PCX
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13690-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 27 mOhm
Detailný popis 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 270µF