PCX1C101MCS1GS
NichiconNichicon
PCX1C101MCS1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCX1C101MCS1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
listoch: 1.PCX1C101MCS1GS.pdf2.PCX1C101MCS1GS.pdf3.PCX1C101MCS1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie PCX1C101MCS1GS
Číslo dielu PCX1C101MCS1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PCX
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13688-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.319" (8.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 33 mOhm
Detailný popis 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 1500 Hrs @ 125°C kapacitné 100µF