PCV1D151MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1D151MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCV1D151MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
listoch: 1.PCV1D151MCL1GS.pdf2.PCV1D151MCL1GS.pdf3.PCV1D151MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PCV1D151MCL1GS
Číslo dielu PCV1D151MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PCV
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-4373-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 33 mOhm
Detailný popis 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF