PCV1D101MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1D101MCL2GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCV1D101MCL2GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD
listoch: 1.PCV1D101MCL2GS.pdf2.PCV1D101MCL2GS.pdf3.PCV1D101MCL2GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCV1D101MCL2GS
Číslo dielu PCV1D101MCL2GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PCV
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-4532-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 42 mOhm
Detailný popis 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 42 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF