PCR0J561MCL4GS
NichiconNichicon
PCR0J561MCL4GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCR0J561MCL4GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.PCR0J561MCL4GS.pdf2.PCR0J561MCL4GS.pdf3.PCR0J561MCL4GS.pdf
  • správa
Špecifikácie PCR0J561MCL4GS
Číslo dielu PCR0J561MCL4GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PCR
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13714-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.319" (8.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 20 mOhm Detailný popis 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PCR0J331MCL1GS
PCR0J331MCL1GS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Skladom: 125606 pcs
Stiahnuť ▼: PCR0J331MCL1GS.pdf
RFQ
PCR0J272MCL1GS
PCR0J272MCL1GS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 2700UF 6.3V SMD