PCR0J181MCL1GS
NichiconNichicon
PCR0J181MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCR0J181MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.PCR0J181MCL1GS.pdf2.PCR0J181MCL1GS.pdf3.PCR0J181MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PCR0J181MCL1GS
Číslo dielu PCR0J181MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria PCR
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13712-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 55 mOhm Detailný popis 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 55 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose