F751C107KCC
NichiconNichicon
F751C107KCC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F751C107KCC
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
listoch: F751C107KCC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie F751C107KCC
Číslo dielu F751C107KCC Výrobca Nichicon
popis CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34891 pcs Dátový hárok F751C107KCC.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 16V
typ Conformal Coated tolerancia 100µF
Veľkosť pozemnej plochy - Balík dodávateľov zariadení C
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm) séria F75, Frameless™
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia 2812 (7132 Metric)
Ostatné mená 493-4083-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu F751C107KCC Životnosť @ Temp. 220 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) Vlastnosti General Purpose
Rozšírený popis 100µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10%
popis CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 aplikácia -