F751A477MRC
NichiconNichicon
F751A477MRC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F751A477MRC
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
listoch: F751A477MRC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie F751A477MRC
Číslo dielu F751A477MRC Výrobca Nichicon
popis CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40947 pcs Dátový hárok F751A477MRC.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 10V
typ Conformal Coated tolerancia 470µF
Veľkosť pozemnej plochy - Balík dodávateľov zariadení R
Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) séria F75, Frameless™
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2824 (7260 Metric)
Ostatné mená 493-3372-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu F751A477MRC Životnosť @ Temp. 120 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.150" (3.80mm) Vlastnosti General Purpose
Rozšírený popis 470µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 aplikácia -