PLT10HH450180PNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT10HH450180PNL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLT10HH450180PNL
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
listoch: PLT10HH450180PNL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie PLT10HH450180PNL
Číslo dielu PLT10HH450180PNL Výrobca Murata Electronics
popis CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14199 pcs Dátový hárok PLT10HH450180PNL.pdf
Napätie - DC 300V Napájacie napätie - AC -
Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm) séria PLT10H
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pad Ostatné mená 490-12822-2
PLT10HH450180PNL-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia @ Frekvencia 45 Ohms @ 10MHz Výška (Max) 0.370" (9.40mm)
Typ filtra Power Line Vlastnosti -
Detailný popis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 10MHz 18A DCR 1.8 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 1.8 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 18A schválenie -