PLT10HH401100PNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT10HH401100PNL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLT10HH401100PNL
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
listoch: PLT10HH401100PNL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie PLT10HH401100PNL
Číslo dielu PLT10HH401100PNL Výrobca Murata Electronics
popis CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25157 pcs Dátový hárok PLT10HH401100PNL.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm) séria PLT10H
hodnotenie AEC-Q200 obal Original-Reel®
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pad Ostatné mená 490-11859-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia @ Frekvencia 400 Ohms @ 10MHz Výška (Max) 0.370" (9.40mm)
Typ filtra Power Line Vlastnosti -
Detailný popis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400 Ohms @ 10MHz 10A DCR 4.1 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 4.1 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 10A schválenie -