CSTCW48M0X51-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCW48M0X51-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSTCW48M0X51-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 48.0000MHZ 6PF SMD
listoch: 1.CSTCW48M0X51-R0.pdf2.CSTCW48M0X51-R0.pdf3.CSTCW48M0X51-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSTCW48M0X51-R0
Číslo dielu CSTCW48M0X51-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CER RES 48.0000MHZ 6PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Ceramic Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
séria CERALOCK® CSTCW obal Original-Reel®
Balík / puzdro 3-SMD, Non-Standard Ostatné mená 490-1206-6
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C Typ montáže Surface Mount
impedancia 50 Ohms výška 0.053" (1.34mm)
Frekvenčná tolerancia ±0.5% Frekvenčná stabilita ±0.2%
Frekvencia 48MHz Vlastnosti Built in Capacitor
Detailný popis 48MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 6pF ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount kapacitné 6pF