CSTCW32M0X51-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCW32M0X51-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSTCW32M0X51-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 32.0000MHZ 6PF SMD
listoch: 1.CSTCW32M0X51-R0.pdf2.CSTCW32M0X51-R0.pdf3.CSTCW32M0X51-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSTCW32M0X51-R0
Číslo dielu CSTCW32M0X51-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CER RES 32.0000MHZ 6PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Ceramic Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
séria CERALOCK® CSTCW obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 3-SMD, Non-Standard Ostatné mená 490-11075-1
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.053" (1.34mm) Frekvenčná tolerancia ±0.5%
Frekvenčná stabilita ±0.2% Frekvencia 32MHz
Vlastnosti Built in Capacitor Detailný popis 32MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 6pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
kapacitné 6pF