CSTCE20M0V13L99-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE20M0V13L99-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSTCE20M0V13L99-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 20.0000MHZ 15PF SMD
listoch: 1.CSTCE20M0V13L99-R0.pdf2.CSTCE20M0V13L99-R0.pdf3.CSTCE20M0V13L99-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSTCE20M0V13L99-R0
Číslo dielu CSTCE20M0V13L99-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CER RES 20.0000MHZ 15PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Ceramic Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
séria CERALOCK® CSTCE obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 3-SMD, Non-Standard Ostatné mená 490-11070-2
CSTCE20M0V13L99-R0-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.031" (0.79mm) Frekvenčná tolerancia ±0.1%
Frekvenčná stabilita ±0.08% Frekvencia 20MHz
Vlastnosti Built in Capacitor Detailný popis 20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.08% 0°C ~ 70°C Surface Mount
kapacitné 15pF