CSTCE16M0VH3C99-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE16M0VH3C99-R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSTCE16M0VH3C99-R0
Výrobca / Značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD
listoch: 1.CSTCE16M0VH3C99-R0.pdf2.CSTCE16M0VH3C99-R0.pdf3.CSTCE16M0VH3C99-R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSTCE16M0VH3C99-R0
Číslo dielu CSTCE16M0VH3C99-R0 Výrobca Murata Electronics
popis CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Ceramic Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
séria CERALOCK® CSTCE obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 3-SMD, No Lead Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.039" (1.00mm)
Frekvenčná tolerancia ±0.3% Frekvenčná stabilita ±0.15%
Frekvencia 16MHz Vlastnosti Built in Capacitor
Detailný popis 16MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.15% -40°C ~ 125°C Surface Mount kapacitné 15pF