MXSMLJ24AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ24AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ24AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
listoch: MXSMLJ24AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ24AE3
Číslo dielu MXSMLJ24AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5378 pcs Dátový hárok MXSMLJ24AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 38.9V
Napätie - porucha (Min) 26.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15012
1086-15012-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 77.2A Kapacita @ Frekvencia -