MXSMLJ22A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ22A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ22A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
listoch: MXSMLJ22A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ22A
Číslo dielu MXSMLJ22A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5242 pcs Dátový hárok MXSMLJ22A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 22V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 35.5V
Napätie - porucha (Min) 24.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15007
1086-15007-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 84.4A Kapacita @ Frekvencia -