MXSMLG58A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
listoch: MXSMLG58A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG58A
Číslo dielu MXSMLG58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5245 pcs Dátový hárok MXSMLG58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14879
1086-14879-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 32A Kapacita @ Frekvencia -