MXSMLG54CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG54CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
listoch: MXSMLG54CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG54CA
Číslo dielu MXSMLG54CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5253 pcs Dátový hárok MXSMLG54CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-14877
1086-14877-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 34.4A