MXSMLG33CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG33CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
listoch: MXSMLG33CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMLG33CA
Číslo dielu MXSMLG33CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4683 pcs Dátový hárok MXSMLG33CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-14845
1086-14845-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 56.2A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLG30CAE3
MXSMLG30CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Skladom: 5750 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLG30CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG33CAE3
MXSMLG33CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB