MXSMLG30CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG30CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
listoch: MXSMLG30CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG30CA
Číslo dielu MXSMLG30CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5984 pcs Dátový hárok MXSMLG30CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-14841
1086-14841-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 62A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLG28CAE3
MXSMLG28CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Skladom: 5334 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLG28CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG33AE3
MXSMLG33AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Skladom: 6231 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLG33AE3.pdf
RFQ
MXSMLG30CAE3
MXSMLG30CAE3
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB