MXSMCGLCE14A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCGLCE14A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
listoch: MXSMCGLCE14A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMCGLCE14A
Číslo dielu MXSMCGLCE14A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5146 pcs Dátový hárok MXSMCGLCE14A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14415
1086-14415-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 65A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCGLCE160A
MXSMCGLCE160A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Skladom: 5655 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE160A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE12AE3
MXSMCGLCE12AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Skladom: 5160 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE12AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE14AE3
MXSMCGLCE14AE3
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB