MXSMCGLCE12A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCGLCE12A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
listoch: MXSMCGLCE12A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCGLCE12A
Číslo dielu MXSMCGLCE12A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5481 pcs Dátový hárok MXSMCGLCE12A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19.9V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14409
1086-14409-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 75A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose