MXSMBJ26CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ26CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ26CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
listoch: MXSMBJ26CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ26CA
Číslo dielu MXSMBJ26CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4256 pcs Dátový hárok MXSMBJ26CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-14071
1086-14071-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.2A