MXSMBJ24A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ24A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ24A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
listoch: MXSMBJ24A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ24A
Číslo dielu MXSMBJ24A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4159 pcs Dátový hárok MXSMBJ24A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26.7V
Napätie - porucha (Min) 24V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 15.4A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14065
1086-14065-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ24A
popis TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 38.9V