MXSMBJ10AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ10AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ10AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
listoch: MXSMBJ10AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ10AE3
Číslo dielu MXSMBJ10AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3807 pcs Dátový hárok MXSMBJ10AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.1V
Napätie - porucha (Min) 10V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 35.3A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-13998
1086-13998-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ10AE3
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 17V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBJ10CA
MXSMBJ10CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AA