MXSMBJ100A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA
listoch: MXSMBJ100A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ100A
Číslo dielu MXSMBJ100A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3848 pcs Dátový hárok MXSMBJ100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 111V
Napätie - porucha (Min) 100V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 3.7A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-13993
1086-13993-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ100A
popis TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 162V