MXSMBG11AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG11AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG11AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
listoch: MXSMBG11AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMBG11AE3
Číslo dielu MXSMBG11AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3588 pcs Dátový hárok MXSMBG11AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 11V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.2V
Napätie - porucha (Min) 12.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13812
1086-13812-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 33A Kapacita @ Frekvencia -