MXSMBG110A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG110A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG110A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V DO215AA
listoch: MXSMBG110A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG110A
Číslo dielu MXSMBG110A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 110V 177V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3287 pcs Dátový hárok MXSMBG110A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 110V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 177V
Napätie - porucha (Min) 122V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13807
1086-13807-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.4A Kapacita @ Frekvencia -