MXSMBG100A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO215AA
listoch: MXSMBG100A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMBG100A
Číslo dielu MXSMBG100A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3595 pcs Dátový hárok MXSMBG100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13799
1086-13799-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.7A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBG110CA
MXSMBG110CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 110V 177V DO215AA
Skladom: 4511 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG110CA.pdf
RFQ
MXSIGDM
MXSIGDM
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: BOARD DEMO PICTAIL MIXED SIGNAL
Skladom: 5068 pcs
Stiahnuť ▼: MXSIGDM.pdf
RFQ
MXSMBG10CA
MXSMBG10CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Stiahnuť ▼: MXSMBG10CA.pdf
MXSMBG10A
MXSMBG10A
Stiahnuť ▼: MXSMBG10A.pdf
MXSMBG100AE3
MXSMBG100AE3
popis: TVS DIODE 100V 162V DO215AA