MXPLAD36KP58A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MXPLAD36KP58A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP58A
Číslo dielu MXPLAD36KP58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1461 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 385A Kapacita @ Frekvencia -