MXPLAD36KP54AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP54AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
listoch: MXPLAD36KP54AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP54AE3
Číslo dielu MXPLAD36KP54AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1224 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP54AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 414A Kapacita @ Frekvencia -