MXPLAD30KP58A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MXPLAD30KP58A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP58A
Číslo dielu MXPLAD30KP58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1206 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13495
1086-13495-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 318A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXPLAD30KP54CAE3
MXPLAD30KP54CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Skladom: 985 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD30KP54CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD30KP58AE3
MXPLAD30KP58AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD