MXPLAD30KP54CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP54CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
listoch: MXPLAD30KP54CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP54CA
Číslo dielu MXPLAD30KP54CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1005 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP54CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-13493
1086-13493-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 342A