MXPLAD30KP33A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP33A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
listoch: MXPLAD30KP33A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 967 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP33A
Číslo dielu MXPLAD30KP33A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 967 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP33A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13455
1086-13455-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 564A