MXPLAD30KP30A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP30A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
listoch: MXPLAD30KP30A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP30A
Číslo dielu MXPLAD30KP30A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1203 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP30A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.8V
Napätie - porucha (Min) 33.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13451
1086-13451-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 618A Kapacita @ Frekvencia -