MXPLAD18KP58A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD18KP58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MXPLAD18KP58A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXPLAD18KP58A
Číslo dielu MXPLAD18KP58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1497 pcs Dátový hárok MXPLAD18KP58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 193A Kapacita @ Frekvencia -