MXPLAD18KP54A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD18KP54A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
listoch: MXPLAD18KP54A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD18KP54A
Číslo dielu MXPLAD18KP54A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1757 pcs Dátový hárok MXPLAD18KP54A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 207A Kapacita @ Frekvencia -