MXPLAD15KP58AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD15KP58AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MXPLAD15KP58AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD15KP58AE3
Číslo dielu MXPLAD15KP58AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1258 pcs Dátový hárok MXPLAD15KP58AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13308
1086-13308-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 159A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXPLAD15KP54CAE3
MXPLAD15KP54CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Skladom: 1102 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD15KP54CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP60A
MXPLAD15KP60A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Skladom: 1383 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD15KP60A.pdf
RFQ
MXPLAD15KP58A
MXPLAD15KP58A
popis: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD