MXPLAD15KP54A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD15KP54A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
listoch: MXPLAD15KP54A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXPLAD15KP54A
Číslo dielu MXPLAD15KP54A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1137 pcs Dátový hárok MXPLAD15KP54A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13303
1086-13303-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 171A Kapacita @ Frekvencia -