MXLSMLG20CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG20CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB
listoch: MXLSMLG20CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG20CAE3
Číslo dielu MXLSMLG20CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7582 pcs Dátový hárok MXLSMLG20CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 22.2V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 20V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 92.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12378
1086-12378-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG20CAE3
popis TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 32.4V