MXLSMLG18CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG18CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AB
listoch: MXLSMLG18CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG18CAE3
Číslo dielu MXLSMLG18CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7220 pcs Dátový hárok MXLSMLG18CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 20V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 18V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 102.8A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12374
1086-12374-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG18CAE3
popis TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 29.2V