MXLSMLG10CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG10CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10VWM 17VC DO215AB
listoch: MXLSMLG10CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG10CAE3
Číslo dielu MXLSMLG10CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6172 pcs Dátový hárok MXLSMLG10CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.1V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 10V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 176.4A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12318
1086-12318-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG10CAE3
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 17V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLG10A
MXLSMLG10A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO215AB